Zarządzanie kalendarzem w SigmaMRP

Efektywność i produktywność to cele jakie chcemy osiągnąć w zarządzaniu naszą firmą. Zawsze napięty grafik, krótkie terminy, dostawy, negocjacje, wyceny, produkcja… w tę codzienność zawsze wkrada się pośpiech i ludzkie błędy, o które naprawdę nie trudno.

Aby przejąć kontrolę nad tym codziennym kieratem produkcyjnym, ważne jest dobre narzedzie do zarządzania czasem, któremu możesz zaufać. Aby pracować mądrzej, a nie ciężej, dzielimy się z Wami modułem do zarządzania kalendarzem w SigmaMRP.

Do czego służy moduł kalendarza?

Moduł Kalendarza w branży metalowej w SigmaMRP służy wszechstronnemu zarządzaniu kalendarzem dla wielu użytkowników. Jest wbudowany w system oraz zintegrowany z bazą danych. Zarządzanie kalendarzem w SigmaMRP daje jeden podgląd na działania wszystkich pracowników w przedsiębiorstwie. Ponadto wspomaga planowanie zadań oraz zarządzanie czasem!  Łączy wszystkie kontakty, oferty cenowe, stanowiska pracy oraz zamówienia zakupu, pozwalając na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem.

Zalety modułu kalendarza:

  • Pełna historia twoich relacji z klientami. Wszystkie wydarzenia i zadania zawarte w kalendarzu mogą zostać przypisane zarówno do danego stanowiska, jak i konkretnego klienta. Pozwala TO na zachowanie kompletnej historii interakcji handlowych. SigmaMRP pozwala na zapisanie nielimitowanej ilości historii komunikacji tego typu. Dzięki temu, uzyskasz generalny i kompletny podgląd na historię, nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

Zarządzanie marketingiem w SigmaMRP
UMÓW SIĘ NA POKAZ
  • Wszechstronne zarządzanie zadaniami. Regularne prowadzenie kalendarza, wypełnionego ważnymi zadaniami i funkcją śledzenia relacji z klientami, podniesie standard obsługi Twoich partnerów handlowych! Nigdy ich nie zawiedziesz! Kalendarz obejmujący całe przedsiębiorstwo, daje Ci podgląd na wszystkie działania, odbywające się w obrębie firmy. Proste w użyciu narzędzia kalendarza, pozwalają na różne zdefiniowane widoków za pomocą funkcji „drag and drop”.

  • Indywidualny widok twoich zadań. Indywidualny widok Twoich zadań, połączony z funkcją ich filtrowania, prezentuje całościową listę Twoich zobowiązań i spotkań. Moduł Kalendarza daje Ci także możliwość tworzenia zadań automatycznych. Dzięki temu możesz śledzić wyceny, monitorować postęp prac i informować klienta o realizacji kolejnych etapów.

Funkcje modułu kalendarza SigmaMRP:

  • Podgląd wszystkich zadań i spotkań w obrębie przedsiębiorstwa

  • Pozyskanie kompletnego dziennika nadzoru: „kto, co, komu, kiedy i gdzie?”

  • Zarządzanie własnym kalendarzem, przy użyciu bogatego wachlarza narzędzi

  • Podgląd harmonogramu według: dni, tygodni, miesięcy lub indywidualnego widoku

  • Możliwość ustawienia automatycznych przypomnień, dzięki którym nigdy nie przegapisz ważnego klienta

  • Utrzymanie kompletnej historii dotyczącej klientów  a funkcjonalność filtrowania pozwoli Ci na aktywny podgląd, tylko tych zadań, które pozostały do zrealizowania

Warto pamiętać, że sprawne utrzymywanie komunikacji handlowej stanowi fundament dobrego CRM (ang. Customer Relationship Management, „Zarządzanie relacjami z Klientem”). Ponadto, każdy pracownik firmy będzie „na bieżąco” z wszelkimi informacjami, nowościami. Działania takie jak: telefony lub wizyty handlowe, notatki dotyczące klienta lub dostawcy, spotkania, zaplanowane aktywności typu to-do (ang. „do zrobienia”) oraz wiele innych są zgromadzone wszystkie razem i mogą się pojawiać na ekranie w postaci przypomnienia, jako pop-up.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu marketingiem w branży metalowej? Skontaktuj się z nami.

KONTAKT