STOM-LASER – VI Targi Laserów i Technologii Laserowych

Serdecznie zapraszamy na targi przemysłowe Kieleckiego Salonu Technologii Obróbki Metali STOM, które odbędą się w ramach „Przemysłowej Wiosny” w dniach 26-28 marca. 

W tym jak i w poprzednim roku na targach STOM-LASER zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie, a w szczególności cięcia laserowego, zarządzania produkcją, automatyzacji procesów produkcyjnych, organizacji produkcji w zakładzie produkcyjnym oraz wykonawstwa i regeneracji części maszyn i narzędzi. 

Na tegorocznych targach STOM-LASER nasi specjaliści pokażą najnowsze możliwości programu do zarządzania produkcją w branży metalowej SigmaMRP, a mianowicie: jak w prosty sposób optymalizować swój proces produkcyjny; jak można radzić sobie z wielozadaniowością; jak maksymalnie wykorzystywać materiał; jak śledzić swoje części przez cały proces produkcyjny oraz jak ponownie używać odpadów użytkowych bez żadnego wysiłku. 

STOM-LASER - VI Targi Laserów i Technologii Laserowych

Aby dowiedzieć się o tych i wielu innych możliwościach oprogramowania, serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 38 (hala D). Do zobaczenia!