Program SigmaMRP

SigmaMRP – program MRP dla branży metalowej

SigmaMRP to program MRP dla branży metalowej. Został opracowany pod kątem wymagań branży produkcyjnej. SigmaMRP od kilkunastu lat jest rozwijany przez najlepszych inżynierów z SigmaTEK. Obecnie, SigmaMRP jest bez wątpienia najbardziej elastycznym pakietem do zarządzania przedsiębiorstwem. Dotychczasowe oprogramowanie produkcyjne oraz tradycyjne systemy MRP nadal podążają za starym modelem biznesowym, na który składają się:  kosztowne i czasochłonne wdrożenia, nieelastyczne oprogramowania – z raz zainstalowanymi, sztywnymi strukturami danych. SigmaMRP to ich całkowite przeciwieństwo.

Zapytaj o szczegóły
SigmaMRP™ pozwoli Ci na natychmiastowe generowanie ceny dowolnego produktu. Konfigurator Parametrów wycenia wszystkie rodzaje produktów metalowych. Dla stworzenia wyceny wystarczy Ci kilka sekund, po których możesz ją wydrukować, zapisać do pliku .pdf lub wysłać jako e-mail, bezpośrednio z poziomu oprogramowania. Dodatkowo do tworzonych i już istniejących dokumentów możesz dodawać zdjęcia oraz dodać logo firmy.
SigmaMRP™ posiada nie tylko wszystkie funkcjonalności modułowego oprogramowania dla arkuszy blach. Pozwala również na tworzenie kampanii marketingowych,  śledzenie sprzedaży,  tworzenie zamówień zakupu, eksport danych do pakietu księgowości, zarządzanie magazynami, monitorowanie hali (za pomocą skanerów kodów kreskowych) oraz uruchomienie operacji cięcia, wykrawania lub gięcia. Wszystko to dzieje się automatycznie i nie wymaga dodatkowej pracy podczas tworzenia wycen, dowodów wydania dostawy czy faktur.
Nasi programiści mają wieloletnie doświadczenie w branży metalowej. Znamy potrzeby naszej branży i wiemy czego Ci potrzeba, aby zautomatyzować funkcjonowanie Twojej firmy! Dzięki SigmaMRP pozwala na generowanie raportów powiązanych z zarządzaniem arkuszami blach takich jak: listy cięcia,  arkusze używane,  zlecenia, karty technologiczne wraz z raportami zarządzania danymi.