Tworzenie Raportów SigmaMRP

Tworzenie Raportów w branży metalowej – system SigmaMRP

Tworzenie raportów w branży metalowej to moduł SigmaMRP, który  pozwala na tworzenie różnego rodzaju sprawozdań na podstawie danych zgromadzonych w bazie danych – mogą przy tym zawierać zdjęcia i wykresy. 

Tzw. Kreator raportów jest elastycznym i wydajnym narzędziem, które pozwoli Ci zbadać prawie każdą część produkcji. Moduł pozwala na tworzenie szablonów standardowych dokumentów dostarczanych z produktem, w odniesieniu do zakupów, wystawiania faktur czy dostaw. Szablony te można skonfigurować do indywidualnych potrzeb Twojej firmy lub stworzyć je od podstaw. Wszystkie raporty, bez wyjątku mogą być wyeksportowane do Excel’a, wiadomości e-mail lub pliku .PDF, bezpośrednio z poziomu systemu.

Funkcje modułu tworzenie raportów w branży metalowej

  • Raportowanie dotyczące zarządzania rentownością firmy

  • Raportowanie pełnej historii dostaw, zamówień i zakupów

  • Stały dostęp do wszystkich potrzebnych informacji statystycznych

  • Szybkie i elastyczne przygotowywanie własnych zestawień informacyjnych

  • Moduł Tworzenia raportów w branży metalowej pozwala zaoszczędzić wiele czasu potrzebnego na przygotowanie raportów i zestawień

  • Definiowanie zestawień na podstawie informacji zebranych podczas realizacji procesów i zadań odzwierciedlonych w systemie

  • Wnikliwe analizowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, zadań realizowanych przez użytkowników oraz obciążeń określonych stanowisk czy jednostek organizacyjnych

RAPORTY PRODUKCYJNE

Wygeneruj w prosty sposób raport produkcyjny pod konkretne zadania z opisem wszystkich operacji do wykonania w obrębie elementu czy też całego zadania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z planem!

RAPORT ZE WZGLĘDU NA STATUS ZADANIA

W dowolnym momencie możesz wygenerować raport zadani z rozdzieleniem na statusy. Dowiesz się, które zlecenie jest w trakcie realizacji, a które jest już spakowane i gotowe do wysyłki!

RAPORT STANU MAGAZYNOWEGO

Wydrukuj spis produktów jakie masz aktualnie na magazynie. Sprawdzisz listę arkuszy, listę elementów zakupowych czy też listę wykonanych elementów czekających na magazynie na odbiór przez klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania raportami w SigmaMRP? Skontaktuj się z Nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT