Zarządzanie Kalendarzem SigmaMRP

Zarządzanie Kalendarzem w branży metalowej – system SigmaMRP

Zarządzanie Kalendarzem w branży metalowej

Zarządzanie Kalendarzem w branży metalowej to moduł SigmaMRP, który posiada wszechstronny kalendarz dla wielu użytkowników, wbudowany w system oraz  zintegrowany z bazą danych. SigmaMRP daje jeden podgląd na działania wszystkich pracowników w przedsiębiorstwie!  Łączy wszystkie kontakty, oferty cenowe, stanowiska pracy czy zamówienia zakupu, pozwalając na lepsze zarządzanie zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną komunikacją.

Pamiętaj, że sprawne utrzymywanie komunikacji handlowej stanowi fundament dobrego CRM (ang. Customer Relationship Management, „Zarządzanie relacjami z Klientem”). Ponadto, każdy w przedsiębiorstwie będzie „na bieżąco” z wszelkimi informacjami, nowościami. Działania takie jak: telefony lub wizyty handlowe, notatki dotyczące klienta lub dostawcy, spotkania czy zaplanowane aktywności typu to-do (ang. „do zrobienia”) są zgromadzone wszystkie razem. Mogą się pojawiać na Twoim ekranie w postaci przypomnienia, jako pop-up.

Funkcje modułu zarządzanie kalendarzem w branży metalowej

  • Podgląd wszystkich zadań i spotkań w obrębie przedsiębiorstwa

  • Pozyskanie kompletnego dziennika nadzoru: „kto, co, komu, kiedy i gdzie?”

  • Zarządzanie własnym kalendarzem, przy użyciu bogatego wachlarza narzędzi

  • Podgląd harmonogramu według: dni, tygodni, miesięcy lub indywidualnego widoku

  • Możliwość ustawienia automatycznych przypomnień, dzięki którym nigdy nie przegapisz ważnego klienta

  • Utrzymanie kompletnej historii dotyczącej klientów  a funkcjonalność filtrowania pozwoli Ci na aktywny podgląd, tylko tych zadań, które pozostały do zrealizowania

PEŁNA HISTORIA TWOICH RELACJI Z KLIENTAMI

Wszystkie wydarzenia i zadania zawarte w kalendarzu mogą zostać przypisane zarówno do danego stanowiska, jak i konkretnego klienta, co pozwala na zachowanie kompletnej historii interakcji handlowych. SigmaMRP pozwala na zapisanie nielimitowanej ilości historii komunikacji tego typu. Dzięki temu, uzyskasz generalny i kompletny podgląd na historię, nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

WSZECHSTRONNE ZARZĄDZANIE ZADANIAMI

Regularne prowadzenie kalendarza, wypełnionego ważnymi zadaniami i funkcją śledzenia relacji z klientami, podniesie standard obsługi Twoich partnerów handlowych! Nigdy ich nie zawiedziesz! Kalendarz obejmujący całe przedsiębiorstwo, daje Ci podgląd na wszystkie działania, odbywające się w obrębie firmy. Proste w użyciu narzędzia kalendarza, pozwalają na różne zdefiniowane widoków za pomocą funkcji „drag and drop”.

INDYWIDUALNY WIDOK TWOICH ZADAŃ

Indywidualny widok Twoich zadań, połączony z funkcją ich filtrowania, prezentuje całościową listę Twoich zobowiązań i spotkań. Moduł Kalendarza daje Ci także możliwość tworzenia zadań automatycznych. Dzięki temu możesz śledzić wyceny, monitorować postęp prac i informować klienta o realizacji kolejnych etapów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania kalendarzem w SigmaMRP? Skontaktuj się z Nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT