Zarządzanie Kontaktami SigmaMRP

Zarządzanie Kontaktami w branży metalowej – system SigmaMRP

Zarządzanie Kontaktami w branży metalowej

Zarządzanie Kontaktami w branży metalowej to moduł SigmaMRP, który zachowuje kompletną bazę firm i kontaktów. Ponadto pozwala na gromadzenie wszystkich szczegółowych informacji na temat Twoich klientów, dostawców czy partnerów – wszystko to, w infrastrukturze obejmującej całe przedsiębiorstwo! SigmaMRP gromadzi wszystkie szczegółowe informacje w scentralizowanej bazie danych, co zapobiega ponownemu ich wprowadzania w sytuacji przygotowywania wycen, wystawiania faktur czy po prostu – kontaktowania się z klientami. Dzięki SigmaMRP będziesz w stanie przechować każdą pojedynczą interakcję w jednej uniwersalnej bazie danych! Zintegrujesz swój kalendarz, połączenia telefoniczne, wiadomości e-mail czy jakiekolwiek inne pliki elektroniczne, i już nigdy więcej nie stracisz żadnej informacji! Wszelkie zakupy, kosztorysy czy zamówienia będą widoczne na pierwszy rzut oka!

Funkcje modułu zarządzanie kontaktami w branży metalowej

  • Importowanie do SigmaMRP danych archiwalnych

  • Szybkie przeszukiwanie kontaktów po dowolnym polu

  • Przechowywanie wszystkich kontaktów w scentralizowanej bazie

  • Klasyfikowanie kontaktów według kryterium: perspektywa, klienci, dostawcy

  • Zapisywanie nieograniczonej liczby kontaktów, przypisywanych do danej firmy

  • Łatwe eksportowanie kontaktów dla wysyłek e-mail lub masowego mailingu reklamowego

  • Podgląd historii kontaktów, zaplanowanych zadań lub dokumentów z poziomu każdego zapisu

WSZYSTKIE KONTAKTY W JEDNYM MIEJSCU

Gromadź nielimitowaną ilość danych teleadresowych! W łatwy sposób twórz niestandardowe pola dla Twoich indywidualnych danych! Pozwalają na monitorowanie wszystkich informacji, ważnych dla Twojej firmy! SigmaMRP to również podgląd na: wszystkie kosztorysy, 

ŁATWE ODNAJDYWANIE KONTAKTÓW

Znajdź swoje kontakty w ciągu kilku sekund używając: pojedynczego, kilku lub całej sieci filtrów Twojej listy! Drukuj i eksportuj kontakty do Microsoft Excel jednym kliknięciem! Dodatkowo: SigmaMRP zapamiętuje najczęściej używane kontakty, dzięki czemu są dostępne pojedynczym kliknięciem!

INTEGRACJA SYSTEMU Z TWOIM BIZNESEM

Integracja z Microsoft™ Outlook pozwoli Ci na swobodne zapisanie wiadomości e-mail do Twojego systemu! Integracja z Microsoft™ Word ułatwi Ci przygotowywanie listów czy masowe wysyłki reklamowe. SigmaMRP to pełne wsparcie dla tysięcy firm i kontaktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania kontaktami w SigmaMRP? Skontaktuj się z Nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT