Zarządzanie Księgowością SigmaMRP

Zarządzanie Księgowością w branży metalowej – system SigmaMRP

Zarządzanie Księgowością w branży metalowej - system SigmaMRP!

Zarządzanie Księgowością w branży metalowej to moduł, dzięki któremu możesz wybrać dokładnie te transakcje, które chcesz wyeksportować do systemu księgowego – zarówno transakcje sprzedaży, jak i transakcje zakupu. Raz wyeksportowane, transakcje mogą być oznaczone, jako „wyeksportowane” i potwierdzone  w systemie księgowym.

Program jest zintegrowany z wieloma systemami księgowymi np. Sage50. System posiada opcję dodawania nowych systemów w dowolnym momencie. Ponadto nasi specjaliści są w stanie przygotować opcję eksportu dla każdego wirtualnego systemu otwartego na życzenie klienta.

Funkcje modułu zarządzanie księgowością w branży metalowej

  • Księgowanie zamówień w magazynie

  • Kosztorysowanie poszczególnych stanowisk

  • Bardziej efektywne zarządzanie możliwościami sprzedaży

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • W pełni zautomatyzowane tworzenie kalkulacji i ofert cenowych

  • Prowadzenie testowych kalkulacji, obrachunków  i dokładnych wycen

  • Możliwość przygotowywania sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

MONITOROWANIE FAKTUR

Kontroluj wygenerowane w systemie faktury i wysyłaj je bezpośrednio do swojego systemu księgowego. Dzięki temu możesz w łatwy sposób śledzić czy dana faktura została już opłacona przez klienta.

INTEGRACJA Z SYSTEMEM KSIĘGOWYM

Księgowość w SigmaMRP może być w pełni zintegrowana z Twoim systemem księgowym. Pozwoli to na eksport wygenerowanych dokumentów w dowolnym momencie.

MONITOROWANIE ZAKUPÓW

Kontroluj wygenerowane w systemie zakupy, a otrzymane faktury wysyłaj bezpośrednio do swojego systemu księgowego. Bez problemu odnajdziesz kiedy i od kogo zakupiłeś surowce do wykonania zamówienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania księgowością w SigmaMRP? Skontaktuj się z Nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT