Zarządzanie Produktami SigmaMRP

Zarządzanie Produktami w branży metalowej – system SigmaMRP

Zarządzanie Produktami w branży metalowej - system SigmaMRP

Zarządzanie Produktami w branży metalowej to moduł SigmaMRP, który pozwala na wszechstronne zarządzanie produktami i stworzenie jednej produktowej bazy danych. Moduł obejmuje całe przedsiębiorstwo i zawiera bardzo elastyczne i łatwe do skonfigurowania kalkulacje i wyceny. Wystarczy tylko raz ustalić reguły rządzące ustalaniem ceny danego produktu dzięki czemu, każdy w obrębie firmy, nawet nie posiadając specjalistycznej wiedzy, będzie w stanie prawidłowo oszacować koszty produktowe. Bez wątpienia, produkty zajmują centralne miejsce w procesach szacowania kosztów. Jeśli Twoja firma nie posługuje się kategorią „Produkty” – nie martw się! – po prostu zamawiaj produkty w ilości, w jakiej potrzebujesz, a unikniesz konieczności budowania ich bazy.

Funkcje modułu zarządzanie produktami w branży metalowej

  • Zaznaczanie zakupionych towarów jako “odebrane”

  • Baza arkuszy dzielona z oprogramowaniem SigmaNEST

  • Elastyczne i łatwe do skonfigurowania kalkulacje i wyceny

  • Dostęp do kompletnej historii wszelkich zmian związanych z magazynem

  • Efektywne zarządzanie zapasami, w celu utrzymania poziomu ekonomicznego minimum

  • Możliwość umieszczenia towaru, produktu czy arkusza przy określonych zadaniach

  • Efektywne grupowanie produktów – zorganizuj swoje stany magazynowe dokładnie w taki sposób, jaki potrzebujesz

ŁATWO ZARZĄDZAJ ZAPASAMI W FIRMIE

Z SigmaMRP możesz zarządzać zapasami, ciągle utrzymując ich optymalny poziom. Zarządzanie i organizacja Zakupów pod dane zlecenie lub na zapas przebiegną bez żadnego problemu!

BAZA ARKUSZY DZIELONA Z CAD/CAM

Arkusze mogą być połączone z SigmaNEST CAD/CAM. Pozwala to na pełną identyfikację (śledzenie) partii z arkuszy z SigmaNEST, zawierających zebrane zamówienia zakupu bez dodatkowej aktualizacji informacji.

ZAAWANSOWANE OPCJE TWORZENIA WYCEN

Ceny produktów mogą być ogólne dla wszystkich dostawców, jak również możesz je spersonalizować w zależności od konkretnego dostawcy. W łatwy sposób ustawisz cenę za cały arkusz lub za kilogram.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania produktami w SigmaMRP? Skontaktuj się z Nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT